Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit

Danes je Pe nov 15, 2019 14:01

trening insanity

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

qlimaxx

Pleničar

Vnosov: 72

Odgovor Po dec 09, 2013 19:07

trening insanity

Pozdrav,

Zanima me kako vpliva omenjen način treninga na izgubo maščobe oz oblikovanje telesa? I prednosti oz slabosti če ga primerjamo z klasično vadbo v fitnesu.

lp
<< x

Maja85

Mlečnozobec

Vnosov: 142

Odgovor Po dec 09, 2013 22:50

Re: trening insanity

Insanity je zelo dober intervalni kardio, skombiniran s pliometrijo. Če se res goniš, zakon stvar pa fat loss. Ne moreš pa ga ravno primerjati z vadbo v fitnesu, ker gre za dva različna principa vadbe. Ti pa lahko iz izkušenj zatrdim, da imaš lahko zelo dobre rezultate, tako pri oblikovanju telesa kot pri izgubi špehca, s kombinacijo vadbe z utežmi in Insanityja (ali kake druge primerljive intervalne vadbe). 4x tedensko uteži in 2-3x Insanity, tako delam jaz. Ni boljšega, res. Seveda, če ti ni cilj tudi nabiti čimveč mišične mase - v tem primeru je kardia preveč in ne bo šlo. No ja, saj tako ali tako ne moreš hkrati hujšati in nabirati maso (to omenjam malo btw :))
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor To dec 10, 2013 05:15

lepo napisano, se popolnoma strinjam
<< x

qlimaxx

Pleničar

Vnosov: 72

Odgovor To dec 10, 2013 18:12

hvala hvala.. ja sam hotel sem potrditev mojega mišljenja, ker mi je ta princip treninga ful dobr...
<< x

MuscleMayhem

Pleničar

Vnosov: 8

Odgovor Ne jan 26, 2014 17:56

Sem gledal posnetek na Youtubu(ga zdele ne najdem), kjer je en tip v 100 dnevih pridobil kao 7 kg mišične mase. Vsak ki se ukvarja s fitnesom ve da je to zelo zelo lep dosežek za nekoga ki na polno dela na masi na fitnesu, tako da resnično dvomim v istovetnost posnetka. Se pa strinjam da je to super trening, vendar dvomim, da je optimalen za maso.
<< x

mileky

Pleničar

Vnosov: 14

Odgovor Ne feb 23, 2014 11:03

Maja85 je napisal/-a:Insanity je zelo dober intervalni kardio, skombiniran s pliometrijo. Če se res goniš, zakon stvar pa fat loss. Ne moreš pa ga ravno primerjati z vadbo v fitnesu, ker gre za dva različna principa vadbe. Ti pa lahko iz izkušenj zatrdim, da imaš lahko zelo dobre rezultate, tako pri oblikovanju telesa kot pri izgubi špehca, s kombinacijo vadbe z utežmi in Insanityja (ali kake druge primerljive intervalne vadbe). 4x tedensko uteži in 2-3x Insanity, tako delam jaz. Ni boljšega, res. Seveda, če ti ni cilj tudi nabiti čimveč mišične mase - v tem primeru je kardia preveč in ne bo šlo. No ja, saj tako ali tako ne moreš hkrati hujšati in nabirati maso (to omenjam malo btw :))

Jaz hujšam in pridobivam mišično maso. To je eden od fitneserskih mitov ...

Drugače so po mojem mnenju šprinti boljši od insanitya, saj je hormonski odziv veliko boljši, tako za hujšanje kot grajenje telesa.
<< x

KetoDzezy

Pleničar

Vnosov: 16

Odgovor Ne feb 23, 2014 11:23

v 100 dnevih je pridobil 7 kilogramov čiste mišične mase samo če ni naturalec to je jasno
kajti za nekoga ki ni na proteinih je to nemogoče
sploh pa na insanity ki ni nič drugega kot dobra kardijovazkularna vadba
če boš pojedel preveč še vedno ne boš hujšal pa če izvajaš insanity cel dan
zato pa priporočam ketonsko ker lahko poješ kolikor hočeš pa se ne boš nikoli zredil
Na ketonski dijeti sem že štiri mesece in je res najbolša!!! Priporočam!
http://maxximum-portal.com/Prehrana/Diete/1/13/1044/1/Gremo_Keto_po_Gromovo_-_uvod_v_ketogeno_dieto/
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Ne feb 23, 2014 12:56

KetoDzezy je napisal/-a:v 100 dnevih je pridobil 7 kilogramov čiste mišične mase samo če ni naturalec to je jasno
kajti za nekoga ki ni na proteinih je to nemogoče
sploh pa na insanity ki ni nič drugega kot dobra kardijovazkularna vadba
če boš pojedel preveč še vedno ne boš hujšal pa če izvajaš insanity cel dan
zato pa priporočam ketonsko ker lahko poješ kolikor hočeš pa se ne boš nikoli zredil

Predlagam, da prenehaš pisat neumnosti in si prebereš še nekaj člankov.
<< x

definicija

Pleničar

Vnosov: 8

Odgovor Če maj 08, 2014 12:53

To da je tako hitro pridobil 7kg tudi sam ne vrjamem, razen če je bil izrazit ecto in je na dan pojedel 15 000 kalorij tel delal kot budala :D
<< x

maxnikita

Mlečnozobec

Vnosov: 127

Odgovor Če maj 29, 2014 14:43

...nisem vedela kje vprašat pa bom kar tukaj...kaj mislite o programu T25 (isto en program od Beach Body tako kot Insanity) kot trening za izgubo maščobe? Sem že naredila en krog, opazim ful napredka kar se tiče kondicije, nisem več tok zadihana, drža se mi je zelo zelo popravila, nič več bolečin v hrbtu in vratu, dobila nekaj mišic, postava se je nekako preoblikovala...! Ampak ker zraven nisem čisto nič pazila na prehrano sem kljub telovadbi pridobila kar nekaj kg in predvsem centimetrov (čeprav zaradi bolj pokončne drže zgledam nekako bolj šlank). Torej če sedaj porihtam prehrano in grem še en krog T25 ali bom izgubila kaj maščobe in cm ali naj raje prešaltam na izključno vadbo z utežmi?

Hvala, LP
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Če maj 29, 2014 20:53

vadba z utežmi je za moje pojme učinkovitejša. lahko vključiš tudi kak tak trening da ekstra pospešiš presnovo. ampak pazi ker hitro nabije kortizol.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

maxnikita

Mlečnozobec

Odgovor Pe maj 30, 2014 08:31

ok hvala! ampak ker nisem glih dobr seznanjena z vajami z utežmi, me zanima kje bi lahko najdla kakšne vaje za doma? Imam 2 x 3 kg ročki, 2 x 2,5 kg za okoli nog in eno tisto ročko, na katero lahko sam dodajaš težo po želji. Bolj me zanima za vaje z utežmi za trup in noge, za roke najdem cel kup. Pa še to ali je kakšna razlika med vajami z utežmi za pridobitev mišične mase in moči ter vajami z utežmi za izgubo maščob? ali je pač to isto pa ko izgubiš maščobo pač začneš pridobivati mišice? sori mogoče malo glupo vprašanje ampak na tem področju nisem glih neki stručko! :)
<< x

maxnikita

Mlečnozobec

Odgovor Pe maj 30, 2014 12:12

oh sem že najdla na vaši strani...nisem dobro pogledala! :)

LP
<< x

zhelva

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 162

Odgovor So jun 14, 2014 21:27

Se opravičujem če je butasto vprašanje, ampak se ta insanity vadba kje izvaja prav organizirano, tako nekako kot skupinske vadbe? Nikjer namreč nisem zasledila... Al to pač pogledaš filmčke in naj bi delal sam doma?
<< x

blossom

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 503

Odgovor So jun 14, 2014 22:07

zhelva je napisal/-a:Se opravičujem če je butasto vprašanje, ampak se ta insanity vadba kje izvaja prav organizirano, tako nekako kot skupinske vadbe? Nikjer namreč nisem zasledila... Al to pač pogledaš filmčke in naj bi delal sam doma?

There's no such thing as a stupid question ;)

To so filmčki za vadbo doma :)
Naslednja

Vrni se na Vadba za moč in eksplozivnost

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel